Tel.: +420 382 217 154

Cvičení

Pro děti

Kojenecká masáž

Skupinová kojenecká masáž, při které si maminky pod vedením zkušené dětské fyzioterapeutky masírují svá miminka. Jedinečná relaxace pro dítě i matku a zároveň dobrá průprava pro manipulaci s dítětem. Masáž pomáhá uvolnění, zklidňuje miminko a celkově zlepšuje jeho zdravotní stav. V jedné lekci jsou vždy maximálně 3 miminka.

Cena (30 min) 150,-

Jsme na to 2!

Tento cvičební program ideálně propojuje cvičení pro novopečené maminky i s miminkem. Velice jemnou a zábavnou formou se v hodině maminka naučí správným způsobem uchopovat, zvedat a pokládat svoje miminko, tak aby podpořila jeho psychomotorický vývoj. Naučíte se, jak správně cvičit po porodu, jak správně motivovat své miminko k pohybovým dovednostem a také se seznámíte s dalšími maminkami. Pomocí tohoto kurzu si maminka zacvičí spolu s miminkem a naučí se poznávat jeden druhého. Samozřejmostí je příjemné prostředí cvičební místnosti, které nabízí měkké podložky, hračky pro nejmenší, ale také zázemí, ve kterém je možné miminko kdykoliv přebalit, nakojit či nakrmit. Kurz je vhodný pro maminky s miminky staršími 3 měsíců.

Video

Cena (45 min) 120,-

Cvičení pro děti I

Toto cvičení je vhodné pro děti od 1 roku věku. Probíhá zábavnou formou s využíváním her, písniček, básniček pod vedením dětské fyzioterapeutky. Dětem pomáhá zlepšit koordinaci, vnímání těla a pohybu. Cvičení je pojímáno jako pohybová výchova pro nejmenší dětičky.

Cena (30 min) 120,-

Cvičení pro děti II

Cvičení je vhodné pro děti do 6 let. Pomocí zábavného cvičení a her podporujeme zdravé držení těla a koordinaci pohybu. V tomto věku se dokončuje základní vývoj hrubé motoriky, proto je velmi dobré ji rozvíjet, dokud to ještě jde. Cvičení je zaměřeno na dovednostní prvky tak, aby dítě následně lépe zvládalo naučit se základním sportům, jako je například jízda na kole, lyžování, bruslení atd.

Cena (45 min) 120,-

Video

Cvičení pro děti III

Cvičení je vhodné zejména pro školní děti.

Děti od šesti let věku mají bohužel nedostatek pohybu a také problémy s držením těla. Proto je pro děti velmi vhodné toto cvičení. Obsahuje cviky i aktivity, které kompenzují školní zátěž. Součástí cvičení jsou i protahovací, relaxační a koordinační prvky, které mimo jiné pomáhají zlepšit soustředění dětí.

Cena (45 min) 120,-

Na dětská cvičení je možné zakoupit zvýhodněné permanentky

Pokud má vaše dítě jakýkoliv pohybový problém, je možné se na něj individuálně zaměřit. Pro individuální konzultaci je vám k dispozici pediatrický fyzioterapeut.

 

Kontaktní formulář – rezervace/dotaz

Pro dospělé

Zpátky do formy

Komplexní poporodní program Centra péče. Začíná vstupní diagnostikou fyzioterapeutkou, která navrhne nejvhodnější postup pro každou konkrétní klientku. Následuje různá kombinace individuálních terapií a skupinových cvičení v tělocvičně nebo v bazénu tak, jak je to v daném případě nejvhodnější. Každý týden se klientka zúčastní jedné aktivity. Program je ideální absolovat v délce 3 měsíců.

Cena (1 měsíc) 990,-

RehaFIT

Skupinové fyziocvičení zaměřené na řešení a předcházení zdravotních potíží. 

Cena (45 min) 120,-

RehaFORM

Skupinové fyziocvičení s vyšší intenzitou zaměřené na formování a zpevnění postavy a budování zdravých pohybových návyků.

Cena (45 min) 120,- 

AquaFIT

Aquagym u nás probíhá pro tři kategorie klientek:

Cvičení v bazénu má blahodárný vliv na zdraví především proto, že se cvičí v odlehčení kloubů. Cvičení v příjemně teplé vodě navozuje klid, harmonii a relaxaci. V zásadě se úroveň cvičení liší individuálně, podle stupně těhotenství či kondice klientky. Využíváme tedy aqua-joggingu, aqua-aerobiku, stretchingu, plavání a relaxace.

Cena (45 min) 120,-

 Kontaktní formulář – rezervace/dotaz

Rozvrh cvičení Centra péče o matku a dítě

Pondělí

9.30 Cvičení pro děti II

10.30 Cvičení pro děti I

       17.00 RehaFIT

       18.00 RehaFORM

 

Úterý

8.30 RehaFORM

9.30 RehaFIT

11.00 Kojenecké masáže

14.30 Jsme na to 2!

16.30 Cvičení pro děti III

17.30 AquaFIT

       18.15 AquaFIT 

 

Středa

14.30 RehaFIT pro těhotné

17.00 RehaFORM

17.30 AquaFIT Junior

18.00 RehaFIT

18.15 AquaFIT

Čtvrtek

11.00 Jsme na to 2!

17.00 RehaFIT

17.30 AquaFIT

18.15 AquaFIT

Pátek

8.30 RehaFIT

 

Kontaktní formulář – rezervace/dotaz